Kontaktujte nás!

Telefonicky našeho technika
+ 420 777 85 48 48
Nebo na e-mailu:
iremesla@iremesla.cz

Přidat do oblíbených
Stáhnout Outlook vizitku

Ostatní řemesla


Jsme připraveni vyjít vstříc vašim požadavkům. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál a pracovní postup. Připravíme různé návrhy, včetně rozpočtů. Můžeme zajistit projekty. Samozřejmostí je příprava před všemi pracemi i následný úklid. Přizpůsobíme se i vašim časovým požadavkům (po dohodě je možná práce také večer či o víkendech).

Naši instalatéři a elektrikáři mají dlouhodobé zkušenosti s rozvody vody, rozvody tepla, elektrickými rozvody či jejich rekonstrukcemi. Zajistíme také odborné revize. Samozřejmě vám profesionálně zapojíme i vodovodní baterie, vany, bojlery, elektrospotřebiče nebo nainstalujeme bezpečnostní systémy - např. alarmy. Potřebujete rekonstruovat třeba koupelnu? Bez problémů zajistíme!

Vyklízíme sklepy, půdy, zdevastované byty apod. Zajistíme odvoz sutě, komunálního odpadu nebo třeba starého nepotřebného nábytku. Přizpůsobíme se i vašim časovým požadavkům

Těžké či vzácné předměty od trezorů po drahé klavíry – to všechno jsme schopni rychle a bezpečně přestěhovat. Bez problémů zajistíme komplexní stěhování domácností po celé České republice (i v rámci Evropské unie). Zajistíme menší nákladní auta i velké kamiony. Problémem není ani mezinárodní přeprava.

A to vše za dobrou cenu! Neváhejte a zavolejte nám! 777 85 48 48


Seznam prací, které provádíme:

instalatéři, elektrikáři, úklidové práce, autodoprava

Fotogalerie

(c) Iremesla 2005-2019