Kontaktujte nás!

Telefonicky našeho technika
+ 420 777 85 48 48
Nebo na e-mailu:
iremesla@iremesla.cz

Přidat do oblíbených
Stáhnout Outlook vizitku

Porovnejte si cenu

Naše ceny jsou dostupné. Většina řemeslnických prací je velmi specifická, proto vám na rozdíl od neseriózních řemeslnických firem neřekneme cenu od stolu a pak ji budeme uměle navyšovat. Náš technik přijede na místo, podrobně s vámi projde vaše požadavky a spočítá vám cenu. To vše je nezávazné a bezplatné. Nebojíme se konkurence, a proto neváhejte a klidně si u ní porovnejte jejich cenu s cenou, kterou vám nabídl náš technik. Zakládáme si na kvalitní práci za dobrou cenu a věříme, že vás náš přístup přesvědčí na tolik, že se i příště obrátíte na nás.

Takže neváhejte a zavolejte nám - 777 85 48 48 !

MALOVÁNÍ

1. Vymalování 3+1, 67 m2, byt v panelovém domě

Původně: Velká vrstva malby na zdech, 5 let nemalováno
Popis práce: Nutno oškrábat malbu, zasádrovat praskliny ve stropě i ve zdech a vyakrilovat praskliny v rámu oken. Zdi natřít penetrací. Dva nátěry barvou Primalex + ve všech místnostech.
Přípravné práce: Zakrytí nábytku, kuchyňské linky a spotřebičů, zakrytí zásuvek, zárubní, koberců. Demontáž a následná montáž 3 ks poliček. Závěrečný úklid.

Konečná cena včetně materiálu 12 600,- Kč


2. Vymalování 1+kk, 32 m2, byt v cihlovém domě
(6 let nemalováno, nutno zdi oškrábat, vysádrovat praskliny na stropě i zdech)

Původně: 6 let nemalováno, střední vrstva malby na zdi
Popis práce: Nutno oškrábat malbu, zasádrovat praskliny ve stropě i ve zdech a vyakrilovat praskliny v rámu oken. Zdi natřít penetrací. Dva nátěry barvou Primalex + ve všech místnostech.
Přípravné práce: Zakrytí nábytku, kuchyňské linky a spotřebičů, zakrytí zásuvek, zárubní, koberců. Závěrečný úklid.

Konečná cena včetně materiálu 5 650,- KčPOLOŽENÍ PLOVOUCÍ PODLAHY

1. Plovoucí podlaha, 1+1, 45m2, byt v panelovém domě (včetně kvalitního materiálu)

Původně: linoleum, nerovná podlaha
Popis práce: Strhnutí linolea, vyrovnání podlahy nivelační stěrkou, položení hydroizolace (Mirelon), pokládka zámkové plovoucí podlahy o rozloze 34m2 (kvalitní materiál vhodný pro časté užívání), položení obvodových a přechodových lišt.
Přípravné práce: Vystěhování nábytku. Závěrečný úklid.

Konečná cena včetně kvalitního materiálu 31 500,- KčŠTUKOVÁNÍ

1. Vyštukování 3+1, 68 m2, byt v panelovém domě

Původně: Byt v panelovém domě. V obýváku, dětském pokoji i ložnici staré tapety. V kuchyni a předsíni velká vrstva malby.
Popis práce: Strhnutí tapet, oškrábání zdiva, oškrábání stropu, penetrace zdí i stropů. Štukování zdí i stropů Keraštukem.
Přípravné práce: Zakrytí nábytku, koberců a podlah, demontáž zásuvek, světel, vypínačů, závěrečný úklid a uvedení zařízení bytu do původního stavu.

Konečná cena včetně materiálu 51 200,- Kč

Fotogalerie

(c) Iremesla 2005-2019